راهنمای شرکت در وبینار ایوند

بهتر است در مرحله اول یک حساب کاربری در ایوند ایجاد کنید زیرا لینک ورود به وبینار در قسمت حساب کاربری شما قرار می‌گیرد و داشتن یک حساب کاربری کار را برای شما راحت‌تر خواهد کرد.‍‍‍
مراحل ساخت حساب کاربری در ایوند به شرح زیر است:
1. وارد سایت ایوند شوید.
2. در بالای سایت طبق تصویر زیر بر روی گزینه “عضویت” کلیک کنید.

3. در فرم باز شده، اطلاعات خواسته شده را پر کنید.

بعد از پر کردن اطلاعات خواسته شده، حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد و در صورت ورود مجدد به سایت ایوند، در بالای سایت به جای گزینه “ورود” نام خودتان را خواهید دید.

حالا کافیست در رویدادی که قصد شرکت در آن را دارید ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام یک ایمیل مطابق نمونه زیر حاوی بلیت شرکت در رویداد برای شما ارسال خواهد شد.

و بلافاصله  پس از ثبت نام صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید گزینه “ورود به وبینار” را در آن مشاهده کنید.

ورود به وبینار

علاوه بر ایمیل بلیت و گزینه‌ی بالا، گزینه ورود به وبینار در حساب کاربری شما نیز قرار دارد کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 1. با حساب کاربری که ایجاد کردید وارد وبسایت شوید.
 2. در گوشه سمت راست بالای سایت بر روی نام خود کلیک نمایید. (در صورتی که نام خود را نمیبینید شما هنوز وارد وبسایت نشده اید و باید وارد شوید.)
 3. در صفحه باز شده بر روی قسمت “بلیت های من” کلیک نمایید. (تمامی بلیت هایی که در ایوند خریداری کرده‌اید در این قسمت برای شما ذخیره می‌شود.)
 4. در لیست بلیت ها، بلیت مربوط به وبیناری که در آن ثبت نام کردید را خواهید دید. دسترسی به لینک ورود به وبینار از دو طریق امکان پذیر است:
  • ورود به وبینار 
  • ورود مستقیم

  ∗ در صورتی که گزینه ورود به وبینار  را انتخاب کنید وارد اتاق انتظار رویداد می‌شوید و در این بخش علاوه بر دسترسی به وبینار شما میتوانید با سایر شرکت کنندگان در ارتباط باشید و همچنین با حامیان رویداد آشنا شوید.
  با کلیک بر ورود مستقیم ،شما مستقیما به داخل اتاق وبینار هدایت خواهید شد و نیازی به کد کاربری و یا رمز عبور ندارید. توجه: دسترسی به اتاق از نیم ساعت قبل از شروع وبینار میسر خواهد بود و زودتر از آن امکان ورود به اتاق وبینار برای شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.
  در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید با واحد پشتیبانی از طریق شماره تماس 02143407788  از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 در ارتباط باشید.
در موضوع شرکت در وبینارشرکت‌کننده‌ی رویداد هستم.

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟