راهنمای شرکت در وبینار ایوند

بهتر است در ابتدای امر یک حساب کاربری در ایوند ایجاد نمایید، زیرا لینک ورود به وبینار در قسمت حساب کاربری شما قرار میگیرد و داشتن یک حساب کاربری کار را برای شما راحتتر خواهد کرد.‍‍‍
مراحل ساخت حساب کاربری در ایوند به شرح زیر است:
1. وارد سایت ایوند شوید.
2. در بالای سایت طبق تصویر زیر بر روی گزینه “عضویت” کلیک نمایید.

حساب کاربری3. در فرم باز شده، اطلاعات خواسته شده را پر نمایید.

عضویت در ایوندبعد از پر کردن اطلاعات خواسته شده، حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد و در صورت ورود مجدد به سایت ایوند، در بالای سایت به جای گزینه “ورود” نام خودتان را خواهید دید.

حالا کافیست تا در صفحه رویدادی که قصد شرکت در آن را دارید ثبتنام کنید و بلیت تهیه فرمایید. بعد از ثبتنام یک ایمیل حاوی بلیت شرکت در رویداد برای شما ارسال خواهد شد و بلافاصله صفحه زیر به شما نمایش داده میشود که میتوانید گزینه “ورود به وبینار” را در آن مشاهده نمایید.

webinar-evand

علاوه بر ایمیل بلیت و گزینه‌ی بالا، گزینه ورود به وبینار در حساب کاربری شما نیز قرار دارد کافیست تا مراحل زیر را طی نمایید:

  1. با حساب کاربری که ایجاد کردید وارد وبسایت شوید.
  2. در گوشه سمت راست بالای سایت بر روی نام خود کلیک نمایید. (در صورتی که نام خود را نمیبینید شما هنوز وارد وبسایت نشده اید و باید وارد شوید.)
  3. در صفحه باز شده بر روی قسمت “بلیت های من” کلیک نمایید. (تمامی بلیت هایی که در ایوند خریداری مینمایید در این قسمت برای شما ذخیره خواهد شد تا هر زمان تمایل داشتید بتوانید دانلود نمایید.)
  4. در لیست بلیت ها، بلیت مربوط به وبیناری که در آن ثبتنام کردید را خواهید دید. بر روی گزینه آبی رنگ “ورود به وبینار” مطابق شکل زیر کلیک نمایید.ticket-Evand
  5. بعد از کلیک، شما مستقیما به داخل اتاق وبینار هدایت خواهید شد و دیگر نیازی به کد کاربری و یا رمز عبور ندارید.

توجه داشته باشید که وبینار با استفاده از سیستم‌عامل ios در موبایل و کامپیوتر قابل دسترسی نیست.
توجه: دسترسی به اتاق تا نیم ساعت قبل از شروع وبینار میسر خواهد بود و زودتر از آن امکان ورود به اتاق وبینار برای شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید با واحد پشتیبانی از طریق آیدی تلگرام و یا شماره تماس ۰۲۱۴۴۹۶۰۷۹۴ از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 در ارتباط باشید.

در موضوع شرکت در وبینارشرکت‌کننده‌ی رویداد هستم.

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟