نحوه‌ی استفاده از سوالات فرم ثبت نام چگونه است؟

درصورتی که بخواهید اطلاعات بیشتری از کسانی که بلیت رویداد شما را می‌خرند داشته باشید، باید از قسمت «سوالات فرم ثبت نام» تنظیمات دلخواه‌تان را انجام دهید.

سوالاتی به صورت پیش‌فرض در این قسمت آماده هستند که در کنارشان دکمه هایی برای فعال و همچنین الزامی کردن آنهاوجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن در حالت عادی از خریداران گرفته می‌شود

Capture

و در صورتی که سوالات دیگری مد نظر شماست میتوانید از قسمت پایین صفحه برای تعریف سوال خود استفاده نمایید. از این قسمت همچنین می‌توانید نوع ورودی یا پاسخ شرکت‌کنندگان را مشخص کنید.
Capture.JPG5

بعد از افزودن سوال می‌توانید مشخص کنید پاسخ به سوالات اجباری باشد یا اختیاری. فراموش نکنید برای نمایش سوال هنگام ثبت نام، می بایست سوال مورد‌نظر فعال باشد و اگر شما میخواهید که پاسخ به سوالات اجباری باشد باید دکمه الزامی را نیز روشن نمایید.

ف

برای مشاهده‌ی پاسخ شرکت‌کنندگان به سوالات فرم ثبت نام خود لازم است در منوی ستونی ست راست در پنل مدیریت تان، از قسمت «شرکت کنندگان» روی دکمه «دانلود گزارش اکسل» کلیک کنید تا لیست شرکت‌کنندگان را همراه با پاسخ‌هایشان به سوالات مشاهده نمایید.

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟