زمان و نحوه‌ اجرای تبلیغات

زمان مناسب برای آغاز تبلیغات رویداد، مخصوصا استفاده از ابزار هدفگیری مجدد (ریتارگتینگ)، حدود سه هفته پیش از شروع رویداد است.

تیم بازاریابی ایوند سعی می‌کند همه‌ی سفارش‌های تبلیغاتی را در بازه‌ی حدود ۷ روز مانده به رویداد که بهترین بازدهی را دارد، اجرا کند، اما زمان اجرای هر یک از ابزارهای تبلیغاتی ایوند در حالت کلی، به این صورت است:

  • اسلایدر و تبلیغات همسان (Native): این ابزارهای تبلیغاتی در روزهایی که شما حین سفارش انتخاب کردید، به صورت کاملا اتوماتیک و سیستمی نمایش داده خواهند شد.(پیشنهاد میشود در اولویت انتخاب باشند)
  • تبلیغات با هدفگیری مجدد (Retargeting): اجرای سفارش شما در همان روز ثبت سفارش آغاز می‌شود.
  • ایمیل اختصاصی، پیامک و شبکه‌های اجتماعی: این دسته از سفارش‌ها در حالت عمومی، حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت سفارش، در صف ارسال قرار میگیرند و اجرا خواهند شد.(پیشنهاد میشود در اولویت انتخاب باشند)

البته این موضوع با توجه به مهلت ثبت‌نام رویداد شما و سفارش‌های از پیش ثبت‌شده‌ (که امکان جابه‌جایی دارند) نیز تعیین می‌شود.

چنانچه فاصله‌ی تاریخ ثبت سفارش شما با تاریخ مهلت ثبت‌نام رویدادتان بیشتر از دو هفته باشد، معمولا برای تایید قطعی تاریخ انجام سفارش با توجه به برنامه‌ریزی‌های زمانی مربوط به صف ارسال سفارش‌های تبلیغاتی، هماهنگی‌های لازم از طریق راه‌های ارتباطی ما با شما، به عمل خواهد آمد.

همچنین در پیشخوان مدیریت رویدادتان، یک فایل برای شما در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید برای اطلاع از «زمان» اجرای سفارش تبلیغات خود، آن را مطالعه کنید. لینک دریافت این فایل، پس از ثبت سفارش نیز برای شما نشان داده می‌شود.

اگر مایل هستید زمان خاصی را برای نمایش تبلیغات خود رزرو کنید، می‌توانید درخواست خود را با آیدی تلگرام  و یا شماره تماس 43407788 داخلی 2 واحد تبلیغات در میان بگذارید.

 

 

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟