ایجاد رویداد در «ایوند»

برای ایجاد رویداد، لازم است ابتدا عضو سایت ایوند شوید و سپس مراحل ایجاد رویداد را آغاز کنید. ما سعی کرده‌ایم این پروسه را طوری طراحی کنیم که به سادگی و در زمانی کوتاه انجام شود.

اطلاعات رویداد

شما زمانی که داخل وب سایت ایوند لاگین شده باشید میتوانید از منوی بالای صفحه دکمه آبی رنگ ایجاد رویداد را انتخاب کنید تا بتواید رویدادی که مد نظرتان هست را ایجاد کنید.

ابتدا شما باید نام رویداد خود را وارد نمایید. سعی کنید عنوانی کوتاه و شفاف انتخاب کنید.

تاریخ و ساعت رویداد را با دقت وارد کنید. توجه داشته باشید که فرمت ساعت‌ها در سیستم «ایوند» 24 ساعته تعریف شده است. برای مثال ساعت 6 عصر را باید 18 وارد نمایید.

سانس رویداد

در صورتی که رویداد شما کنسرت و یا تئاتر است و در چند سانس برگزار میشود این گزینه به شما کمک می‌کند.

5

تصویر کاور

یکی از مواردی که بسیار در دیده شدن و فروش رویداد شما موثر است، طراحی تصویر کاور مناسب برای رویداد است که بهتر است وضوح خوبی داشته و بیانگر موضوع رویداد باشد. کاور رویدادتان را با سایز 720×405 پیکسل طراحی کنید.

evand2

محل برگزاری رویداد

آدرس محل برگزاری را با جزئیات هرچه بیشتر و به صورت کامل وارد نمایید و تلاش کنید تا در نقشه مکان مورد نظر را پیدا کرده و با کلیک روی آن، سوزن گوگل مپس را آن‌جا قرار دهید.

در صورتی که رویداد شما در فضای مجازی و به صورت آنلاین برگزار می‌شود « این رویداد آنلاین برگزار میشود و آدرس فیزیکی ندارد» را تیک بزنید تا نقشه و آدرس از رویداد شما حذف شود.

ایوند3

برگزارکننده

در قسمت برگزارکننده می‌توانید برگزارکننده یا برگزارکنندگان رویداد را مشخص کنید. بعد از ایجاد رویداد می‌توانید از قسمت حساب کاربری، اطلاعات مربوط به “برگزارکننده” و همچنین دسترسی ایشان را ویرایش نمایید.

ایوند4

بلیت ها

مخاطبان شما برای شرکت در رویدادتان و شما برای فروش رویدادتان نیاز به ایجاد بلیت دارید. تعریف بلیت به سه صورت رایگان، پولی و حمایتی امکان‌پذیر است. در ادامه می‌توانید جزئیات آن‌ها را در قسمت مربوط به “بلیت ها”مطالعه نمایید

ایوند5

تنظیمات رویداد

نوع رویداد خود را مشخص نمایید. انتخاب نوع رویداد، نتایج جست و جوی رویداد شما را بهبود بخشیده و همچنین به ما کمک میکنید تا سرویس‌های بهتری را در خصوص ارتقای کیفی رویدادتان به شما پیشنهاد دهیم.
برچسب رویداد کلید واژه هایی هستند که مرتبط با موضوع رویداد شما هست که میتوانید با انتخاب دقیق این کلیدواژه ها نتایج جست و جوی رویدادتان را بهبود دهید.
انتخاب صحيح موضوع رويداد، به بیشتر دیده شدن رويدادتان کمک می‌کند.  با انتخاب صحیح موضوع رویداد به کسانی که رویدادهایی با موضوع رویداد شما را دنبال می‌کنند، کمک میکنید تا سریع‌تر رویدادتان را بیابند. در صورتی که بخواهید رویداد شما تنها توسط عده‌ای که شما مشخص می‌کنید دیده شود و بازدید آن به صورت عمومی نباشد، از این قسمت می‌توانيد گزينه “اين رويداد خصوصی است” را فعال کنيد.

ایوند6

بعد از تکمیل اطلاعات  و با مطالعه شرایط و قوانین ایجاد رویداد در ایوند می‌توانید رویدادتان را تنها ذخیره کنید و یا آن را دخیره و انتشار دهید. همچنین پیش از این کار می‌توانید با کلیک روی دکمه پیش نمایش، صفحه رویدادتان را قبل از انتشار ببینید تا اگر نواقص یا کمبودهایی داشت آن‌ها را پیش از انتشار برطرف نمایید.

ایوند 7

در موضوع ایجاد رویدادبرگزارکننده‌ی رویداد هستم.

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟