اپلیکیشن اختصاصی رویداد

یکی از مهم‌ترین ارزش‌هایی که در هر رویداد وجود دارد، موضوع شبکه‌سازی شرکت‌کنندگان رویداد با یکدیگر است.

جهت تسهیل این امر، ایوند استفاده از اپلیکیشن اختصاصی رویداد را پیشنهاد می‌کند.این اپلیکیشن به طور خلاصه امکانات زیر را ارائه می‌دهد:

1- شرکت کنندگان با استفاده از کد بلیت خود در اپلیکیشن لاگین می‌شوند و بلافاصله پس از ورود به صفحه‌ی تکمیل اطلاعات هدایت می‌شوند. در این صفحه هر فرد شرح کوتاهی در مورد حوزه‌هایی که در آن‌ها تخصص یا به آن‌ها علاقه دارد، می‌نویسد.

سپس می‌توانند لیست سایر شرکت‌کنندگان را مشاهده نمایند و اطلاعات پروفایل آن‌ها را ببینند و با افرادی که حس می‌کنند زمینه‌ی همکاری وجود دارد، از طریق اپ، پیام ارسال کنند و نسبت به شبکه‌سازی مبادرت ورزند.

2- این اپلیکیشن به برگزارکننده‌ی رویداد امکان ارسال نوتیفیکیشن یا “پوش نوتیفیکیشن” را می‌دهد که ابزاری عالی برای اطلاع‌رسانی‌های حین رویداد است و این امکان را برای برگزارکننده فراهم می‌نماید که در حین رویداد، روی گوشی افرادی که اپلیکیشن را نصب کرده‌اند، نوتیفیکیشن ارسال شود.

3- اپلیکیشن دارای فید زنده است که در این بخش توییت‌هایی که با هشتگ رویداد هستند، نمایش داده می‌شوند و همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند این بخش را از داخل اپلیکیشن نیز تکمیل نمایند و درباره‌ی رویداد صحبت کنند.

4- در اپلیکیشن رویداد امکان ارسال بازخورد از شرکت‌کننده به برگزارکننده وجود دارد.

طبیعی است که استفاده از این اپلیکیشن برای رویدادهایی که تعداد شرکت‌کنندگان بیشتری دارند، اثربخش‌تر خواهد بود.

چنانچه تصمیم دارید تا برای رویدادتان اپلیکیشن اختصاصی با شرایط فوق ساخته شود، لطفاً اطلاعات موجود در فرم زیر را پر نمایید:

در موضوع برگزارکننده‌ی رویداد هستم.مدیریت رویداد

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟