اضافه کردن توضیحات رویداد

با توجه به تاثیر مستقیم کیفیت صفحه‌ی اختصاصی هر رویداد روی میزان فروش و جذب مخاطب، همیشه تلاش کرده‌ایم تا بهینه‌ترین حالت آن‌ها را در اختیار شما قرار دهیم. امکانات جدیدی که در پنل مدیریت تعبیه شده‌اند، یک قدم دیگر در راه رسیدن به این کیفیت مطلوب هستند.

معرفی ابزارهای جدید بخش توضیحات

شما می‌توانید از همین حالا با مراجعه به صفحه‌ی “رویدادهای من” -پس از انتخاب رویداد مورد نظرتان- روی “ویرایش رویداد” کلیک کرده و با انتخاب گزینه‌ی “توضیحات رویداد” از امکانات جدید ایوند استفاده کنید.

Untitled.png11.png111

“توضیحات”

در این بخش توضیحات کلی مربوط به رویدادتان را بنویسید. این‌که در طول رویداد چه اتفاقاتی خواهد افتاد و چه ارزشی برای مخاطبین ایجاد خواهد شد و…

برای این کار کافی‌ست روی باکس “توضیحات” کلیک کنید، عنوان مورد نظرتان را بنویسید. در مرحله‌ی بعد داخل کادری که با عنوان مورد نظر شما در پایین صفحه ایجاد شده است، متن مربوط به توضیحات را بنویسید و در آخر گزینه‌ی “ذخیره تغییرات” را بزنید. نگران نباشید. بعدا قادر به ویرایش اطلاعات یا حتی حذف کل بخش و ساختن دوباره‌ی آن خواهید بود.

“سخنرانان”

دقیقا مثل بخش توضیحات، بخش سخنرانان رویدادتان را با عنوان مورد نظرتان بسازید و بعد هم در کادر ایجادشده “تعریف سخنران جدید” را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید نام سخنران، تصویر و توضیحات مربوط به او و لینک شبکه‌های اجتماعی مربوطه را جهت آشنایی بیشتر مخاطبین وارد کنید. وارد کردن کامل اطلاعات، به رویداد شما اعتبار خواهد بخشید.

“برگزارکنندگان”

در این بخش می‌توانید تیم برگزارکننده را معرفی کنید. برای برگزارکنندگان هم می‌توانید اطلاعاتی مشابه مشخصات سخنرانان وارد کنید.

“اسپانسرها”

در این بخش می‌توانید نام، تصویر و لینک سایت مربوط به حامیان ملی خود را اضافه کنید. فرآیند وارد کردن و ذخیره‌ی اطلاعات مشابه موارد قبل صورت می‌گیرد.

“زمان‌بندی”

در بخش زمان‌بندی -پس از انتخاب عنوان و ایجاد کادر مربوطه- باید روز و ساعت برگزاری رویداد را وارد کنید. برای این کار ابتدا روی “تعریف روز جدید” کلیک کنید و بعد “تعریف زمان جدید” را بزنید. اگر رویداد شما چندروزه است، می‌توانید هرکدام از آن‌ها را جداگانه تعریف کنید و ساعات برگزاری در هریک را نیز مشخص نمایید.

 

ویدئوی زیر، نحوه‌ی اضافه کردن توضیحات به رویداد را نمایش می‌دهد.

 

 

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟