ارسال دعوت‌نامه

در صورتی که بخواهید از افراد خاصی که ایمیل آن‌ها را در اختیار دارید (مثل مخاطبان رویدادهای قبلی‌تان، آشنایان و همکاران، …) برای شرکت در رویداد خود دعوت کنید، می‌توانید از «دعوت‌نامه» استفاده کنید.

شما می‌توانید به جای پرداخت وجه به سرویس‌‌دهنده‌های ارسال ایمیل انبوه، به طور رایگان از این قابلیت «ایوند» استفاده کنید و به لیست ایمیل مد نظر خود، روزانه به هزار نفر، ایمیل انبوه ارسال کنید. این دعوت‌نامه‌ها در قالب ایمیل‌های ایوند ارسال می‌شود و روزانه به هزار نفر امکان ارسال رایگان وجود دارد.

برای این کار کافی‌ست وارد پنل مدیریت رویداد خود شوید. از منوی دست راست گزینه‌ی «اطلاع‌رسانی» و سپس «ارسال دعوت‌نامه» را انتخاب کنید. نام فرستنده، عنوان یا subject ایمیل و متن اصلی دعوت‌نامه‌ را بنویسید و در سمت چپ، پیش‌نمایش متن دعوت‌نامه‌تان را مشاهده کنید:

davat1

در ادامه می‌توانید ساعت و تاریخ ارسال ایمیل را مشخص کنید:

davat2

در انتهای صفحه نیز می‌توانید انتخاب کنید مخاطبان‌تان از کجا انتخاب شوند:

  • از حساب کاربری گوگل: شامل مخاطبین شما در حساب کاربری گوگل خواهد بود که تاکنون به صورت فردی با آن‌ها در ارتباط بوده‌اید.
  • از فایل اکسل: در صورت وجود فایل اکسلی که شامل ایمیل مخاطبین شماست، می‌توانید با انتخاب این گزینه و آپلود فایل، دعوت‌نامه را به افراد موجود در لیست‌تان بفرستید.
  • با انتخاب این گزینه می‌توانید مخاطبین رویدادهای قبلی‌تان را به شرکت در رویداد پیش رو دعوت کنید.
  • اضافه کردن دستی ایمیل: در صورت نیاز می‌توانید با انتخاب این گزینه ایمیل افراد مورد نظرتان را جهت ارسال دعوت‌نامه به صورت دستی وارد کنید.

davat3

پس از ارسال ایمیل‌ها، می‌توانید تعداد ایمیل ارسالی، نرخ باز شدن و نرخ کلیک آن‌ها را مشاهده کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با پشتیبانی ایوند با شماره تماس 43407788 با ما در ارتباط باشید.

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟