ابزار تبلیغاتی «ایوند»

باید به خاطر داشت که ایجاد یک صفحه‌ی رویداد در وب‌سایت ایوند، الزاما برای صفحه‌ی شما بازدیدکننده نمی‌آورد و بهتر است اقداماتی در جهت بیشتر دیده شدن رویداد و اطلاع‌رسانی آن انجام بگیرد. در بهترین حالت، این اقدامات در وهله‌ی اول از جانب برگزارکننده صورت می‌گیرد؛ اگر دسترسی به کانال‌های تبلیغاتی گوناگون دارید، حتما از آن‌ها در جهت اطلاع‌رسانی رویدادتان استفاده کنید. اگر با چنین روش‌هایی آشنایی لازم را ندارید و یا مایل به بهره‌گیری از پتانسیل‌های ایوند در این زمینه هستید، می‌توانید از ابزارهای تبلیغاتی ایوند استفاده کنید.

برای این کار کافی‌ست به پیشخوان رویداد خود بروید (از حساب کاربری خود وارد قسمت «رویدادهای من» شوید و سپس بر روی دکمه‌ی سرمه‌ای رنگ «مدیریت» مقابل رویداد مورد نظر خود را کلیک کنید). در صفحه‌ی پیشخوان مدیریت رویداد، از منوی سمت راست، بر روی گزینه‌ی «ابزار تبلیغاتی ایوند» کلیک کنید. در صفحه‌ی جدیدی که ظاهر می‌شود، بر روی «سفارش تبلیغات» کلیک کنید. حال ابزارهای تبلیغاتی متنوعی برای شما نشان می‌شود که شرایط استفاده و توضیحات تکمیلی هر کدام نیز در قسمت مربوط به آن‌ها نوشته شده است:

  1. اسلایدر: نمایش تصویر بَنِر رویداد شما در صفحه‌ی اصلی ایوند یا صفحه‌ی رویدادها در مدت زمان «یک شبانه‌‌روز» انجام می‌شود و شما می‌توانید تعداد روزهای مدنظر خود را انتخاب کنید. در حال حاضر، زودترین زمانی که اسلایدر شما فعال می‌شود، از همان روزی است که آن را سفارش می‌دهید، با این تفاوت که اسلایدر شما تا آخر همان روز نمایش داده خواهد شد.
  2. ایمیل اختصاصی: ایمیلی که مختص اطلاع‌رسانی رویداد شما است، برای افراد علاقه‌مند به حوزه‌ی رویداد شما که در استان محل برگزاری رویدادتان هستند، ارسال می‌شود. یک متن ایمیل جذاب که دربردارنده‌ی یک کد تخفیف هم باشد، به طور طبیعی ترغیب‌کننده‌تر از ایمیلی است که هیچ پیشنهاد ویژه‌ای برای مخاطبان هدف خود در نظر نگرفته است.
  3.  پیامک هدفمند: پیامک حاوی نام رویداد شما و لینک ثبت‌نام آن برای کاربرانی ارسال می‌شود که به حوزه‌ی رویداد شما علاقه‌مندند و در استان محل برگزاری رویدادتان هستند. پیش‌نمایش پیامک را می‌توانید در سمت چپ صفحه‌ی ثبت سفارش مربوط به این ابزار مشاهده کنید.
  4. شبکه‌های اجتماعی ایوند: نمایش تصویر بَنِر رویداد شما، تاریخ و زمان رویدادتان و لینک صفحه‌ی رویداد شما در شبکه‌های اجتماعی ایوند منتشر می‌شود که به طور طبیعی از دنبال‌کننده‌هایی تشکیل شده است که با ایوند و صنعت رویداد -به طور کلی- آشنا هستند و علاقه‌مند به شرکت در رویدادهای مرتبط با حوزه‌ی کاری و درسی خود هستند.
  5. تبلیغات با هدف‌گیری مجدد (Retargeting): بنرهای رویداد شما در ابعاد مختلف طراحی می‌شود و در سایت‌های مختلف، به کاربرانی نمایش داده می‌شود که قبلا صفحات رویداد مشابه رویداد شما را روی وب‌سایت ایوند بازدید کرده‌اند.
  6. تبلیغات همسان (Native): برای نمایش بنر رویدادتان در صفحات رویدادهای مختلفِ ثبت شده روی سایت «ایوند»، می‌توانید از این ابزار استفاده کنید. تبلیغات همسان این قابلیت را دارد که رویداد شما را به مرتبط‌ترین مخاطبان نشان دهد و شانس دیده شدن رویداد شما در میان رویدادهای حوزه‌ی تخصصی‌تان را بالاتر ببرد.
  7. ایمیل هوشمند: «ایوند» با بررسی و تحلیل رفتار هر کاربر، یکشنبه‌ی هر هفته یک ایمیل که شامل مرتبط‌ترین رویدادهاست به کاربران‌ خود ارسال می‌کند. اگر رویداد شما بیش از ۱۰۰ نفر علاقه‌مند بالقوه داشته باشد، امکان سفارش این ایمیل در پیشخوان رویدادتان فعال خواهد شد؛ شما با سفارش این ابزار تبلیغاتی، می‌توانید جایگاه اول لیست رویدادهای پیشنهادی هفته را در اختیار داشته باشید و رویدادتان را به افراد بیشتری اطلاع‌رسانی کنید.
  8. اعتبار تبلیغاتی ویژه (VIP): این مورد با هدف پوشش تبلیغاتی گسترده، برای رویدادهایی در نظر گرفته شده که تعداد شرکت‌کنندگان آن‌ها بالاست. رویدادهایی مانند همایش‌ها، سمینارها، کنگره‌ها و هر رویدادی که در سطح ملی و بین المللی برگزار می‌شوند و باید مخاطبان زیادی را جذب کنند، می‌توانند از این پکیج‌ استفاده کنند. این پکیج همچنین برای رویدادهایی مفید است که به طور مداوم و دوره ای برگزار می‌شوند. در صورت پرداخت مبلغ ۱ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان، حساب کاربری شما از طرف «ایوند» به میزان ۲ میلیون تومان شارژ می‌شود. شما از این اعتبار می‌توانید استفاده کنید تا ابزارهای مورد نظر خود را به میزان مورد نیاز ِ خود سفارش دهید. تا اطلاع ثانوی، این اعتبار مهلت استفاده ندارد؛ به بیان دیگر، شما می‌توانید یک بسته‌ی اعتباری خریداری کنید و بخشی از آن را به تبلیغات رویداد فعلی خود اختصاص دهید و باقی‌مانده را برای رویدادهای بعدی استفاده کنید.

در ادامه‌ی توضیحِ منوی تبلیغات در پیشخوان مدیریت رویدادتان، لازم به ذکر است که سابقه‌ی سفارش‌های شما در زیرمنوی دوم -سفارشات قبلی- قابل مشاهده است. با مراجعه به این قسمت، می‌توانید سفارش‌های ثبت شده‌ی قبلی را با جزئیات ببینید و فاکتور الکترونیکی در قالب فایل pdf دریافت کنید. در این بخش همچنین یک فایل تصویری قرار گرفته که می‌توانید برای اطلاع از «زمان» اجرای سفارش تبلیغات خود، آن را  مطالعه کنید. لینک دریافت این فایل، پس از ثبت سفارش نیز برای شما نشان داده می‌شود.

با توجه به تجربه‌های رویدادهای موفق، پرفروش و پرمخاطب، پیشنهاد می‌شود اقدامات تبلیغاتی خود را حداقل از سه هفته پیش از رویدادتان آغاز کنید تا در زمینه‌ی بازدهی این اقدامات، شاهد نتیجه‌ی مطلوب باشید.

در صورتی که به مشاوره در زمینه‌ی تبلیغات نیاز داشته باشید، برای سهولت امر، امکان ارتباط از طریق تلگرام را برای شما در نظر گرفته‌ایم. همچنین می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن واحد بازاریابی، ارتباط تلفنی برقرار کنید.

شما از این راهنمایی راضی بودید ؟